Badoo Seznamka

Určitě už jste někdy slyšeli, jak se lidé baví o tom, že mají svůj účet na badoo. Pokud ho nemáte, tak to rychle napravte. Určitě nebudete litovat.

Mimo mnoho užitečných funkcí jedna nadevše vyčnívá. Badoo.cz nabízí možnost, jak se seznámit s mnoha dalšími lidmi. A že máte z čeho vybírat. Tato sociální síť má nyní pod sebou skoro sedmdesát milionů uživatelů. Toto číslo roste doslova každou vteřinou a jen tak se nezastaví.

Rande si takhle můžete dát s kýmkoliv a odkudkoliv. Stačí jen jediné, abyste vy i váš nový virtuální kamarád či kamarádka měli účet na badoo.cz. Po registraci a přihlášení, když už všichni ostatní členové budou moci vyhledat váš profil s fotkou, se můžete začít seznamovat.

A to nejen se starými známými nebo psaním s nejlepšími kamarády, klidně můžete zkusit vážné seznámení na zbytek života. Na badoo fungují dva způsoby seznamek. Tím jednodušším je, že přes vyhledávač nebo vaše známé najdete osobu, se kterou se chcete seznámit. Můžete ale také trošku experimentovat, nechat vše osudu, vybrat například, že hledáte osobu na hraní karet, na skákání přes kaluže či na povídání a počkáte, koho vám badoo.com nabídne.