Deviant ART – www.deviantart.com

Baví vás umění a chcete svou činnost publikovat či zviditelnit? Právě k tomu byste mohli navštívit internetové stánky www.deviantart.com. Zde se díky jednoduché registraci dostanete do online systému, kde můžete vkládat vámi vytvořená díla. Pokud jste tedy něco krásného vyfotili nebo sepsali, je právě deviant ART ideální volbou, jak se světu ukázat.

Sedmého srpna roku 2000 pánové Scott Jarkoff, Matthew Stephens a Angel Sotira spustili web, který plní funkci jakési online umělecké komunity. Před třemi lety byl počet členů deviant ART com téměř pět milionů. Je jasné, že nynější číslo je mnohonásobně vyšší. Stejně jako počet příspěvků, který v minulosti rychle stoupal a stoupá i nyní.

A o čem devian ART vlastně je? Zaměřuje se především na umění a to hned v několika polohách. Tím hlavním jsou ale vámi vytvořené fotografie či články a texty. S ostatními uživateli se tak podílíte o vaše umění. Rozsah je široký a sahá od kategorií fotografie přes digitální umění, tradiční umění, literaturu až po skiny.

Se všemi těmito vámi vytvořenými díly se s ostatním uživatelům můžete pochlubit. Na devianART.com se vaše díla pak dají také různě stahovat a používat. A s vaším uměním můžete zde také obchodovat. Své dílo můžete prodat jako fotku na papíře či na hrníčku. Pokud tedy chcete své dílo zviditelnit, zkuste se podívat na deviantART.com.