Facebok.com – Facebok.cz

Pokud pravidelně navštěvujete internet a nemáte vytvořený profil na stránce Facebok, patříte mezi menšinu. Tato sociální síť v posledních letech naprosto pohltila internet a v současné době má už více než čtvrt miliardy aktivních uživatelů. Také to dokazuje, proč je facebok.com pátým nejnavštěvovanějším webem na celém internetu vůbec.

Na facebok.cz najdete většinu lidí, které právě hledáte. Každý zde vystupuje pod svým jménem a příjmením a tak se také uživatelé vyhledávají. Poté si pošlou žádosti o přátelství, počkají na schválení a nový kamarádi jsou na světě. Poté si s kamarády můžete psát na chatu nebo pomocí vzkazů, sdílet s nimi své fotky, videa či komentáře. To stejné pochopitelně sdílí oni s vámi a se všemi dalšími přáteli. Na vaší zdi vyjádříte, co právě chcete nebo se díváte, co dělají vaši známí.

Pokud se zrovna nudíte, můžete vyzkoušet nejrůznější aplikace, jako jsou hry, testy, kvízy, ankety či se přidávat do různých skupin, posílat si dárky či další přání. Pokud chcete pozvat lidi na nějakou událost, také tady na facebok najdete využití. Jen z tohoto stručného výčtu je patrné, proč je facebok.com tak populární.