Facebook com

Jakou internetovou stránku v současnosti vyhledávají nejen mladí lidé, ale prakticky už všichni, co mají přístup k internetu? Zde není odpověď těžká, počet uživatelů, kteří navštěvují komunitní web www facebook com každým dnem rapidně roste. Konkrétně pak na facebook com přibude každým dnem čtvrt milionu nových lidí.

Zdrojem nápadu vytvořit facebook byl Mark Zuckerberg, který je bývalým studentem Harvardovy univerzity- ten facebook com založil v únoru roku 2004, původně jen pro studenty právě školy Harvard. Tato sociální síť ale stále v populárnosti rostla, až se stala nejpoužívanější školní světovou stránkou a později se dostala prakticky na všechny počítače.

V pětašedesáti jazycích po celém světě funguje facebook.com. pátá nejnavštěvovanější internetová síť na světě má už více než čtvrt miliardy aktivních členů a toto číslo stále roste. Každý, kdo si pomocí e-mailové adresy založí svůj vlastní profil, se stává lehce a rychle dalším členem facebook. poté už si může přidávat přátele a čekat, až jeho žádost o přátelství přijme. Přátelé se mohou také doporučovat.

Se svými přáteli si uživatelé facebooku mohou chatovat, posílat zprávy, prohlížet si profily, kde si každý vyplní informace, jaké chce. Nechybí zde ani nekonečné množství fotografií, které se dají komentovat. Každý uživatel má svou zeď, kde může napsat, co právě dělá nebo jen tak, co jej napadne. Také zde se mnohdy strhnou dlouhé diskuze. Facebook com nabízí také obrovské množství aplikací, testů, kvízů, her, posílání dárků, vkládání videí, posílání dárků, štouchání a takto by se dalo ještě dlouho pokračovat. Pokud stále nemáte profil na facebooku vytvořený a zrovna máte chvíli nudy, neváhejte.