iMeem – www.imeem.com

Světové komunitní weby se nevěnují jen komunikaci mezi lidmi, sdílení fotek, videí, ale soustředí se také na hudbu. Řeč je o imeem.com. tento web už sice neexistuje, ale nabízel řadu výhod pro ty, co milují hudbu.

Bylo to jednoduché, stačilo se jen zaregistrovat a hudba z www.imeem.com u vás mohla zcela zdomácnět. Dokonce i bez registrace se dala hudba na iMeem poslouchat, pro přidávání vlastních písní byla registrace nutná, ale zcela zdarma. Jak už bylo řečeno, tento web sloužil hlavně pro hudbu. A té na tomto serveru bylo do sytosti.

Také mnoho českých songů a prakticky všechny písničky, které byste chtěli slyšet, imeem poskytoval. Na tomto hudebním serveru jste si mohli vytvořit vlastní playlisty, kam jste si umístily své oblíbené písničky, které jste díky tomu mohli poslouchat, ať už jste byli kdekoliv. Tak stejně mohli sdílet vaší muziku také ostatní uživatelé.

Playlisty, to bylo na imeem.com důležitou složkou. Pokud jste totiž nevěděli, co si zrovna stáhnout či pustit, moli jste si najet na uživatele jiného a přehrát si písničky od něj. Ač v České republice imeem.cz moc známý nebyl, byl to opravdu velice šikovný web, který nabízel více muziky než třeba té doby youtube. Videa byla prvně jen od nejznámějších písniček, ale i na tomto kroku se pracovalo. Hudby ale bylo na až nad hlavu.