Libim se ti cz seznamka

Hlavní funkce a cíl komunitního webu www libim se ti cz? Tak tím je bezesporu seznámení, tedy seznamka. Nejpopulárnější český web tohoto typu kromě mnoha dalších funkcí nabízí právě možnost navázat kontakt s ostatními uživateli, seznámit se s nimi třeba si mezi nimi najít i osudového partnera pro život.

Líbím se ti.cz funguje už od roku 2002 a od té doby se na něm zaregistrovalo už mnoho uživatelů. Pokud se zdarma zaregistrujete i vy, můžete se seznámit asi s 1 200 000 uživateli. Toto číslo pak každým dnem ještě narůstá. Většina uživatelů je mezi patnácti a pětatřiceti lety, takže pokud hledáte někoho v této oblasti, stačí se jen zaregistrovat na líbím se ti cz.

K tomu, abyste mohli využívat největší komunikační systém na našem území, stačí málo. Nazpátek si musíte vytvořit profil, uživatelskou přezdívku a heslo, pod kterým se budete do systému přihlašovat. Poté už si můžete upravovat svůj profil, jak se vám zachce. Základem jsou určitě vaše fotografie, které si můžete vkládat na profil a přidávat k nim popisky. Na svém profilu také uvedete veškeré informace o vás, co vás baví, zajímá, zda sportujete, jaké jsou vaše intimní místa, co máte rádi, co posloucháte, co rádi jíte, prostě vše, co vás napadne.

A pochopitelně, na seznamce libim se ti cz všechny tyto informace můžete sledovat od ostatních uživatelů. Možná právě díky tomuto si najdete osobu, kterou právě hledáte. Pokud vás někdo zaujme a chcete se s ním seznámit, na jeho profilu pomocí kliknutí myší tento krok provedete. Daný uživatel pak už vaši žádost přijme a seznamování může začít. Mimo to můžete hodnotit fotky ostatních a sledovat, jak se líbíte vy. Pochopitelně zde nechybí ani chat a posílání vzkazů. Pokud se tedy chcete seznámit, libko je ideální možností.