Libko – www.libimseti.cz

Už v roce 2002 vstoupila na český internetový trh jedna z nevětších a nejpopulárnějších seznamek, se kterými se můžeme setkat. Řeč je o www.libimseti.cz, který má v současné době více nežnecelých milion a půl uživatelů. Hlavním cílem libka je seznámení se nejen s kamarády, ale také osobami opačného pohlaví, díky čemuž by mohl vzniknout také nějaký vztah.

Nejoblíbenější internetová seznamka libko.cz má velmi jednoduché ovládání. Na začátek si musíte zcela zdarma zřídit profil a uživatelské jméno, pod kterým vás ostatní uživatelé budou moci najít. Poté už stačí jen přihlášení a seznamování může začít. Do svého profilu vyplníte veškeré možné údaje, co se vás týkají a samozřejmě nesmíte zapomenout také na fotografie, pomocí kterých vás ostatní živitelé najdou a mohou se podívat, jak vypadáte. To stejné samozřejmě můžete sledovat i u zbylých uživatelů.

Libko už ale ani zdaleka neplní jen funkci seznamování. V roce 2006 prošlo řadou změn, které se neustále vyvíjí. S ostatními uživateli můžete chatovat, dokonce pomocí web kamery je zde i videochat, kde můžete chatovat hned s několika lidmi najednou. Kromě toho, že můžete hodnotit ostatní uživatele na stupnici, můžete si také poslechnout rádio, které nabízí Pop, Rock, Dance a Hip Hop či se zapojit do nejrůznějších diskuzí.

Na libimseti.cz zavítá denně 200 000 unikátních uživatelů, což ukazuje na velikou oblíbenost této stránky. Pokud se tedy chcete seznámit, jen tak si poklábosit nebo prostě jen zabít čas, libimseti je tady určitě právě pro vás.