Meebo icq online – meebo.com a meebo.cz

Nejste u svého počítače a nutně se potřebujete spojit se svými přáteli? Tak stačí jediné, zvolte stránku www.meebo.com a pak už si vyberte, kam se chcete připojit. Pokud jste tedy u kamaráda, v práci, v kavárně či na jakémkoliv počítači, kde nemáte nainstalováno například icq, pak právě proto je zde meebo.cz.

Meebo icq online je vlastně online aplikace pro instant messaging. Pokud jste u počítače, kde z nejrůznějšího důvodu není nainstalován program, pomocí kterého se můžete spojit s lidmi, můžete právě meebo.com využít.

Asi nejčastějším problémem, proč se lidé připojují na www.meebo.cz, je icq. Právě to zde v zjednodušené verzi funguje, takže se pomocí svého účtu můžete přes meebo.com přihlásit a komunikovat se svými online kamarády. Pokud icq ještě vytvořeno nemáte, není problém, zde se můžete klidně na server zaregistrovat. I když zde icq funguje v omezené verzi, je určitě velmi nápomocné.

Kromě toho, že si můžete udělat přímo svůj meebo profil, můžete využít i mnoha dalších věcí, které nabízí. V poslední době je na meebo.cz velmi populární přihlášení se na facebook, kde můžete sdílet vaši zeď a navštívit chat. Avšak pokud se potřebujete připojit na MSN, AIM, Jabber, My Space, Yahoo, MyYearBook či gtalk, není jednodušší cesty, než využít právě služeb meebo.com.