Návod na Happy Aquarium

Happy aquarium je v současnosti jednou z nejrozšířenějších aplikací, kterou nám facebook nabízí. Princip hry je jasný a jednoduchý. Na začátek si uživatel vytvoří své virtuální akvárium, o které se v průběhu celé hry musí starat.

A jak? Každé akvárium má svou truhly s penězi. Poklikáním na ni se z truhly na naše konto připíše jednou denně určitý počet peněz. Ke svým akváriovým kamarádům chodíte denně krást peníze z jejich truhel. Díky tomu získáváte peníze, díky kterým si pak můžete dovolit koupit rybičky a celkové vybavení akvária.

Důležitým krokem v Happy aquarium je také čištění akvárka, které pomocí kartáče, který máme v nabídce, čistíme jak u sebe, tak u svých kamarádů. Čištění vám nedává peníze, ale body, díky kterým se můžete dostat do dalšího levelu. A zde platí, že čím vyšší level, tím lepší jste hráč a tím máte možnost nakupovat si do akvária lepší a lepší věci.

Prvním krokem, jak vůbec Happy aquarium správně hrát, je nákup rybiček. Ty si vybereme v nabídce, podíváme se, které zrovna máme k dispozici a zda na ně máme peníze a dostatečný level. Rybičku si hned při koupi můžete pojmenovat a zvolit její pohlaví. Rybičky se musí pravidelně krmit, jinak vám můžou onemocnět a nebo ještě hůře umřít. Krmivo se kupuje také v hlavní nabídce. Můžete koupit malý či velký sáček s potravou. Během života je také můžete trénovat, pářit s opačným pohlavím a nebo také prodat.

Vašim rybičkám by se určitě nelíbilo žít v Happy aquarim bez nějakých těch dekorací. Kromě toho, že můžete nakoupit hvězdice, šneky, mořské koníky či od kamarádů adoptovat tučňáky, medúzy a želvy, staráte se také o jejich vybavení. To jsou například různé vodní rostliny, dekorace, změna pozadí a nebo barvy písků. Je jasné, že čím více věcí v akváriu máte, tím ho také musíte zvětšovat. Pokud vám ani jedno akvárium nestačí, můžete si jich klidně pořídit více a starat se o všechny najednou.