Návod na Pet Society

Našli jste si na facebooku aplikaci Pet Society, která vás zaujala, ale nevíte přesně kudy kam? Tak možná právě pro vás je tento článek pro vás tím vhodným. Pro začátek je to lehké, do vyhledávače stačí napsat Pet Society a aplikaci si můžete zcela podmanit.

Ze startu si musíte vytvořit svou virtuální postavičku, která se podobá možná medvědovi, možná zajíci, či jiné malé potvůrce. Vybere ji barvu, jméno, pohlaví, tvar a pak hurá do nového bytu. Ve virtuální vesničce v Pet Society má každý svůj baráček, kde si postupně budujete nové a nové pokoje, klidně si můžete v pokoji udělat vlastní pláž, nahrávací studio, nebo si budete pěstovat na vaší zahrádce.

Tak, jako v každé hře musíte získat co nejvíce bodů, které vás posunou do dalšího levelu. A je jasné, že čím vyšší level, tím více vám Pet Society může nabídnout. Body získáváte u návštěvy přátel, nakupování, posíláním dárku, dáváním věci na ekologické zpracování nebo třeba soutěžením na atletickém stadionu, kde také můžete vydělávat peníze, stejně jako návštěvami.

Za získané peníze v nejrůznějších obchodech vybavujete váš byt nábytkem a různými dekoracemi, kupujete své postavičce jídlo a oblečení nebo sazeničky na zahrádku, či elektroniku nebo kouzelné či různé sezónní a jinak omezené věci. Pokud se vám zdá, že i tak máte málo peněz, můžete si je dokoupit za ty opravdivé. O svou postavičku v Pet Society musíte pečovat, pomocí ukazatelé na pravém boku zjistíte, zda máte dát svému miláčkovi najíst, umýt ho nebo si s ním jen pohrát.