Pet Society – Facebook Hra

Pamatujete si ještě, jak jste měli jako ti nejmenší každý svoje tamagochi?! Kdo ho neměl, ten byl takzvaně out. Éra těchto skořápek už je sice pryč, za to je tady facebook se svou zábavnou aplikací Pet Society.

Princip je v podstatě stejný. Na začátku si vytvoříte svou postavičku, samozřejmě ne lidskou. Jejich vzhled by se dal možná přirovnat k pokémonům. Své postavičce v Pet Society vyberete jméno, určité pohlaví a také barvičku jeho těla a jeho tvar.

Hned na začátku dostanete při vstupu do svého nového domu nějakou danou část peněz, za kterou si můžete pořídit základní potřeby do bytu a nějaké to oblečení. To si pochopitelně během celé aplikace Pet Society, můžete měnit podle toho, jak se vám zachce. O svou postavičku se musíte i starat, znamená to, že jí musíte dávat pravidelně najíst, pečovat o hygienu, či si s vaším virtuálním miláčkem hrát.

Pokud chcete získat peníze, stačí vyrazit si zaběhat na stadion a zasoutěžit si o ně. Také můžete peníze získat milou návštěvou u vašich přátel, kteří také hrají Pet Society. Jednou denně máte možnost vytočit si v kole štěstí část peněz. O svůj dům se musíte starat a vybavovat jej, jak se vám je zlíbí. Můžete se svou postavičkou navštěvovat různé obchody, kde kromě nábytku a jídla seženete vše, co si zamanete. V aplikaci Pet Society máte také vlastní zahrádku, takže si můžete svou stravu klidně vypěstovat. Pokud doma nemáte svého mazlíčka, tak je právě Pet Society hra pro vás!