Rajče.net (www.rajce.idnes.cz) fotky

V české republice asi není známějšího serveru na ukládání vlastních fotografií, než je právě server www.rajce.net. Autorem a zakladatelem celého projektu je Miroslav Buček, server pak provozuje společnost MAFRA, a.s. pomocí jednoduchého programu si na Rajče nahrajete své fotografie a máte své vlastní internetové album.

Pokud si chcete vytvořit své fotoalba a ukázat je přátelům, není u nás lepší možnosti, než zvolit server rajce.idnes.cz. Je to jednoduché, stačí si vytvořit svůj bezplatný účet, pomocí kterého se na rajce.net dostanete. Pak už je stránka vaše a můžete si nahrávat, kolik fotek chcete. Ty můžete dělit do neomezeného množství vlastních alb, kde si vaši přátelé mohou fotky prohlédnout.

Byli jste na oslavě, na dovolené, kopili jste si nového pejska a chcete ukázat fotky vašim nejbližším? Pokud nemáte fotky právě u sebe, neexistuje rychlejší možnosti, než na internetu právě zvolit rajče.net. Pak už těm, kterým chcete fotky ukázat, můžete poslat odkaz nebo přidat vlastní komentáře k vámi pořízeným fotografiím a všichni ví, kde jste právě byli a co jste dělali. A výhodou ej, že je to celé zdarma.

Hlavní výhodou rajce.net je určitě to, že na něj můžete vkládat kolik fotek, kolik chcete, žádná omezení neexistují. Na serveru pak budete vystupovat s názvem http://VašePřezdívka.rajce.net, vše je zcela zdarma. Na své fotoalbum se pak dostanete velmi rychle a stejně rychle své zážitky můžete sdílet s ostatními.