Recenze na AAAslevy.cz

Author
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení AAAslevy.cz

Co se vám vybaví, když vidíte zkratku AAA? Že by autoservis? Určitě nejste jediní. Ale věděli jste, že existují také AAA slevy?

Nabídka slev

Ano, je tomu tak. Podívejme se proto na recenzi portálu AAAslevy.cz, jejichž sloganem je jednoduchost, přehlednost, kterou považujeme v dnešní uspěchané době za prvotní. Také adresa portálu je snadno zapamatovatelná. A co tedy nabízí? Kategorie jsou následující: pobyty v ČR, pobyty v zahraničí, jídlo a pití, lyžování, péče o tělo, služby a zboží.

Co se týká pobytů na aaaslevy.cz, ty jsou zaměřeny na wellness, romantiku i luxus. Péče o tělo zahrnuje nejrůznější masáže, solária či solné jeskyně, ve službách si můžete koupit vouchery na jízdu na koni či v autě a v kategorii zboží najdete oblečení, doplňky či fotoknihy. Od všeho si vyberete něco. Avšak zatímco kategorie pobytů je zastoupena poměrně dost, voucherů na jídlo tady moc neseženete.

Výběr měst

Ať už hledáte pobyty, vybíráte restauraci či masáž, vždy máte na výběr ze stejných oblastí, tedy celá ČR, Praha, Brno, Ostrava a Plzeň. To stejné platí i pro zahraniční pobyty, které jsou však směřovány do jiných oblastí. Takže co se týká členěné dle měst, tak na aaaslevy to sice využít můžete, lepší ale bude projet nabídku za nabídkou a hledat, zda je pro vás právě tou, kterou hledáte a můžete využít.

Přehlednost

Firma aaaslevy.cz Praha Dejvice Fragnerova si dala za jeden z cílů udělat web přehledným a to se povedlo. Portál působí přehledně, členění do kategorií nejasné, obrázky výrazné a informace dostačující. Kategorie se dají členit podle cen, oblíbenosti či aktuálnosti. Po zobrazení kompletní nabídky si snadno dohledáte všechny potřebné informace o voucheru, kontakty či mapu. Jediným nedostatkem je větší členění podle měst.

Přidaná hodnota

Co se týká přidané hodnoty aaa auto slevy, pak můžeme uvést jednotlivé soutěže, které na portále občas probíhají. Tedy lépe řečeno probíhaly. Uživatelům portálu tak nezbývá než doufat, že provozovatelé stránek zase soutěže obnoví.

Celkové hodnocení AAAslevy.cz

Portál AAA slevy působí příjemně. Ničím vás neurazí, ale také nenadchne. Plusem je příjemný vzhled a zajímavé nabídky, ty ale na druhou stranu nejsou ničím odlišné od konkurence. velkým mínusem je malé členění podle měst. Celkové hodnocení je proto 3 hvězdičky.