Recenze na Amplion.cz

Author
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Amplion.cz

Garantujeme kvalitu a spokojenost. Slogan portálu amplion.cz je jasný a výstižný. A zdá se být také pravdivý. Následující amplion recenze je toho důkazem.

Nabídka slev

Co se týká nabídky slev, ta je na portálu amplion velmi široká. Slevový portál amplion.cz se specializuje především na pobyty a cestování, ale také na kategorie zboží, krása a relax a zážitky. Co se týká cestování, nabízí poznávací zájezdy, wellness, dovolenou s dětmi, pobyty v ČR i v zahraničí, dovolenou na horách či prodloužené víkendy. Nabídka cestování portálu www.amplion.cz spadá i za hranice – Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Německo, Francie či Itálie.

Další obsáhlou kategorií je zboží. To obsahuje módu a styl, doplňky, bydlení, volný čas či nabídky pro děti. Krása a relax takovou klasiku v podobě masáží, kadeřníků, kosmetiky, manikůry, pedikůry či hubnutí.V kategorii zážitky najdete vouchery na jídlo či kurzy.

Výběr měst

Také nabídka výběru měst je na portálu amplion slevy velmi široká. Pomiňme teď zahraniční nabídky zájezdů a podívejme se, kde všude u naší v republice se dají vouchery z amplion.cz slevy využít. Samozřejmostí výběru je Praha, Brno, Ostrava, na výběr je i Olomouc, Zlín a Plzeň. Co se týká nabídek cestování, „vyskočí“ na vás mapa a na té se vám ihned ukáže, kde jsou jaké nabídky k dispozici. Toto je parádní funkce.

Přehlednost

Co se týká přehlednosti, ani zde není na amplion.centrum.cz žádný problém. Ihned po otevření stránky se zobrazíte nabídka, jako třeba pobyt v Park Inn Sárvár amplion. Následují další, „menší“ nabídky z ostatních kategorií. U každé je uvedena fotka, stručný popis, cena i nabízená sleva. Pokud se o nabídce rozhodnete zjisti více, dostane se vám všech potřebných informací. Přehledné je rovněž členění do kategorií a následných podkategorií. Přehledně jsou také uvedeny kontakty a infolinka pro případné řešení problémů.

Přidaná hodnota

Nejpříjemnější přidaná hodnota na amplion centrum spočívá v členění nabídek pobytů. Mapa s jednotlivými nabídkami je pro zákazníky a skvělým a ideálním řešením. Dalším přínosem webu, který nabízí hromadné slevy každý den, jsou kredity na první nákup. A další? Kvalitní nabídka.

Celkové hodnocení Amplion.cz

Portálů, které nabízí hromadné slevy, je celá řada. Přínos řady z nich je pro zákazníky ale naprosto nulový. Pak jsou ale i takové, které jsou velmi příjemné a pro zákazníky lákavé. Jedním z nich je amplion, který je přehledný a nabízí řadu dobrých nabídek. I celkové hodnocení je kladné, od nás získává 4,5 hvězdiček.