Recenze na Cenožrout.cz

Author
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Cenožrout.cz

Tooltip TextHledáte nejlevnější zájezdy do Evropy? Pak se mrkněte na portál www.cenožrout.cz a možná najdete, po čem toužíte.

Nabídka slev

Slogan bychom měli, teď se pojďme podívat na recenzi. Portál cenožrout nabízí jen a pouze slevové nabídky zájezdů po starém kontinentu. Nechoďme okolo horké kaše a podívejme se, kam vás může zavést. Tak třeba Paříž, nebo trh květin v Holandsku, nabízí zájezd do Drážďan, Norimberku, Milána, Innsbrucku či Vídně. Portál cenozrout spolupracuje s CK Hello Tour a jejím prostřednictvím láká zákazníka na atraktivní evropská místa.

Výběr měst

Jak už bylo uvedeno, s cenozrout.cz se podíváte do Německa, Rakouska, Francie, Nizozemska, Polska či Itálie. Při hledání nabídek si ale nebudete moct vybrat z nějakých kategorií, portál sám nabídne aktuální zájezdy a je na vás, zda vás nějaký z nich zrovna zaujme.

Přehlednost

Cenožrout zájezdy působí příjemným dojmem, který umocňují obrázky zajímavých evropských míst. Orientace je jednoduchá, jednotlivé nabídky jsou seřazeny pod sebou, žádné další filtry nejsou potřeba. U každé nabídky je obrázek, popis, cena, sleva i odkaz na detail, pod kterým najdete veškeré potřebné informace o nabídce.

Přidaná hodnota

Není těžké přijít na to, co je připadnou hodnotou cenozroutu. Portál vypustil nabídky jídel či zboží a zaměřil se na cestování po Evropě, ke kterému využívá především známé CK Hello Tour. Na druhou stranu, tyto nabídky zájezdů se příliš neliší od těch, které lze najít jinde. A to obsahem ani cenou.

Celkové hodnocení Cenožrout.cz

Hodnocení portálu je přesto kladné. Cenožrout.cz zve zákazníky na atraktivní evropská místa, která stojí za shlédnutí. Předností portálu je i jeho přehlednost a příjemný design. Stejně tak nabídky CK Hello Tour. Celkové hodnocení proto jsou 4 hvězdičky.