Recenze na Kupdnes.cz

Author
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Kupdnes.cz

Máte rádi slevové portály? A chcete ještě dneska ušetřit? Pak zkuste navštívit stránku www.kupdnes.cz, třeba tam něco najdete.

Nabídka slev

Naše recenze portálu kupdnes začíná nabídkou slev. Ta je na první pohled omezená jen na cestování a zboží. To jsou dvě kategorie, které jsou zobrazeny na hlavní stránce. Až po trošku delším zorientování zjistíte, že si můžete vybrat i z následujících kategorií: kultura, vstupenky, wellness a fitness, jídlo a pití, zboží, kosmetika, hubnutí, zážitky, adrenalin a taky ostatní slevy.

Kategorií je tak nakonec více, s konkrétní nabídkou už je to ale špatné a některé z nich nenabízejí vůbec žádné slevové vouchery, takže jsou vlastně úplně zbytečné. A co se týká cestování, také to není žádná sláva, slev je málo a navíc se ani nijak neliší od jiných portálů.

Výběr měst

Na některých zajímavých slevových portálech dělení dle měst chybí, na kupdnes.cz sice je a je hodně široká, jeví se ale jako docela zbytečné. Vzhledem k tomu, že kup dnes nabízí jen omezený počet nabídek, tak je vlastně v podstatě k ničemu. Pokud si totiž budete chtít zajít na večeři v Hradci Králové nebo na masáž Opavě, stejně zde pravděpodobně nic nenajdete.

Přehlednost

Co se týká přehlednosti slevy dnes, tak to není žádná sláva. Ihned po otevření hlavní stránky na vás „vyskočí“ jedna hlavní sleva. Aktuálně je to jeden z pobytů. Ihned zde najdete fotky, informace, varianty voucheru, ale žádné další nabídky na top stránce nenajdete. Působí to hodně rozházeně. Jsou uvedeny také jen dvě kategorie, i když jich je zde více, ostatní se tedy musí otevřít až následně. Odkaz na historii slev vám asi bude k ničemu, stejně tak zde chybí dělení podle cen či oblíbenosti.

Přidaná hodnota

Zábavné nakupování s obrovskými slevami každý den. Sledujte KupDnes.cz a máte vyřešené dárky blízkým. Nebudete se nudit o víkendech. Zkusíte díky nám věci, které jste nezkusili a poznáte dosud nepoznané. A co je nejlepší – ušetříte spoustu peněz. To jsou věty, kterými se hromadné slevy kupdnes chtějí řídit. Bohužel svůj slogan vůbec nenaplňují a navíc nepřináší ani žádnou přidanou hodnotu.

Celkové hodnocení Kupdnes.cz

Jakékoliv nákupy se slevou jsou pro zákazníky přínosné. Portál kupdnes.cz ale nenabízí nic, co by jinde nebylo. A co víc, jeho vlastní nabídka je velmi strohá. Když k tomu připočteme nepřehlednost a minimum vyplněných kategorií, vyjde nám velmi nízké hodnocení, konkrétně 1,5 hvězdičky.