Recenze na Kuplon.cz

Author
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Kuplon.cz

Kuplon – pobyty v akci. Jasný, stručný a výstižný slogan další portálu s hromadným nakupováním je začátkem naší recenze.

Nabídka slev

Nečekejte slevy do restaurací, kadeřnické služby, masáže ani letecké kurzy, na portálu kuplon.cz najdete jen a pouze nabídky slevových pobytů. Kuplon.cz pobyty je rozdělen do čtyř kategorií – hory, romantika, wellness pobyty a zážitky. První tři z nich není třeba představovat, ale co ty zážitky? Pobyty na koňské farmě či velká party pro osm osob. Jinak se jedná víceméně o klasické pobytové nabídky podobné těm, které jsou na dalších podobných serverech. Je ale pravdou, že na kuplonu jejich nabídka není příliš široká.

Výběr měst

Pokud čekáte, že na kuplon.cz pobyty budou kategorie jako Krkonoše, Beskydy, Vysočina či Jeseníky, tak se nepletete. Najdete zde také oblasti jižní Morava či jižní Čechy, z měst Prahu a ze zahraničí Slovensko. Jiné zahraniční nabídky zde nejsou.

Přehlednost

Co se týká přehlednosti, tak portál kuplon.cz-pobyty docela obstál. Uživatelům nabízí příjemný vzhled, přehledné dělení dle oblastí i kategorií, které jsou sice jen čtyři, víc jich ale tento server hromadného nakupování nepotřebuje. U každé nabídky je lákavý obrázek, jasně viditelná cena i základní informace o slevě. Také popis nabídky je důkladný. Mínusem naopak je, že ne u všech nabídek se zobrazuje celý nadpis, tudíž někdy nejde na první pohled poznat, co všechno daná sleva nabízí.

Přidaná hodnota

Kuplon.cz starý plzenec malostranské náměstí se zaměřuje jen a pouze na pobyty. Majitelé portálu se snaží o atraktivní a pestrobarevnou nabídku služeb, což je samozřejmě plusem, na druhou stranu, nabídek zde není mnoho a nijak výrazně se neliší od ostatních.

Celkové hodnocení Kuplon.cz

Portál kuplon.cz-pobyty působí příjemně, nabízí zajímavé pobyty, ale nic navíc. Kuplon neurazí, ale ani nenadchne. Z toho vyplývá průměrné hodnocení tří hvězdiček.