Recenze na Slevopol.cz

Author
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přeheldnost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevopol.cz

Slevy nás baví? Řekli jste si někdo už tuto větu ,Na portálu www.slevopol.cz se ji dokonce řídí!

Nabídka slev

Podívejme se proto na recenzi, co všechno slevopol nabízí. Už při prvním pohledu na stránku si určitě všimnete, že má ve svém názvu Slevy Olomouc. Hanácké město ale není jediným, kam se snaží směřovat své nabídky. Pokud byste ale hledali nějaké dělení podle kategorií, tak ho nenajdete a to je obrovská chyba. Budete si muset prohlížet top stránku a vybírat si z toho, co vás zaujme. Z čeho je na výběr? Ze zábavy, jídel či nějaké té kosmetiky. Jednoduše řečeno – nic moc.

Můžete zde vybírat z kategorie dnešní slevy, případně z historie slev, to vám ale upřímně řečeno bude úplně k ničemu.

Výběr měst

S trochou nadsázky by se dali říct, že na portálu Slevopol Olomouc je v nabídce více měst než jednotlivých voucherů. Těch je zde okolo 20 a to je při výběru z osmi destinací docela zbytečné. Ale přesto, z čeho je na výběr? Kromě Olomouce je to slevopol Prostějov, Přerov, Brno, Jihlava, Kroměříž a okolí, Ostrava, Šumperk a celá ČR.

Přehlednost

Co se týká přehlednosti, tak v tomto ohledu je Slevopol Olomouc Hejčín u Mlýnského potoka v pořádku, ale na druhou stranu, není se ani čemu divit. Když máte v nabídce asi 20 slev, tak by bylo zvláštní, kdybyste se mezi nimi nemohli orientovat. Pokud by jich bylo více, absence kategorií by byla fatální. Takto je ale Slevopol olomouc.cz ani nepotřebuje. Jinak co se týká grafického provedení, popisů a informací, zde je vše tak, jak má být.

Přidaná hodnota

Chtělo by se říct, že přidanou hodnotou portálu Slevopol.cz bude orientace a specializace nabídek do Olomouckého kraje. Jenže vzhledem k úzkému výběru o výhodě nemůže být ani řeč. Dobrou zprávou pro zákazníky může být alespoň fakt, že vidí, kolik s portálem ušetřili. Ale vzhledem k nabídce je tato částka poněkud přemrštěná.

Celkové hodnocení Slevopol.cz

Portál Slevopol.cz na první pohled vypadá příjemně. Pokud by specializace na Olomouc a Moravu byla detailnější, mohl z něj vzniknout velmi zajímavý projekt. Tím ale není, mínusem je také absence kategorií. Hodnocení nemůže být vysoké, portál od nás dostává dvě hvězdičky.