Recenze na Slevoterč.cz

Author
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevoterč.cz

Slevoterč.cz je internetový portál nabízející produkty a služby se slevami až 90%. Funguje na principu hromadného nakupování, který spočívá v aktivování slevy v případě, že produkt či službu koupí určitý, předem daný počet kupujících. To o sobě píše portál slevoterč, ale až recenze odhalí, jak na tom skutečně je.

Nabídka slev

Začněme tedy nabídkou slev. Ta, popravdě, není moc široká. Přesněji řečeno, v době, kdy tento text vznikal, čítala pouhých šest slev. Tak si je pojďme vyjmenovat: mezoterapie, péče o nohy, péče o tělo, lymfodrenáž, medik8 a vacu well. Víc toho slevoterc.cz nenabízí.

Výběr měst

Co se týká nabídky měst, zdá se, že v tomto ohledu je na tom www.slevoterč.cz lépe. Jenže dání klame a lokality jako Praha, Brno, Plzeň či Beroun nenabízí ani jednu slevu. Nabídky portálu jsou situovány do Ústeckého kraje, konkrétně slevoterč Teplice, slevoterč Chomutov či slevoterc Most.

Přehlednost

Ať už hledáte nabídky na slevoterč Most či kdekoliv jinde v Ústeckém kraji, vyjede vám vždy stejné spektrum nabídek. Co portál nabízel předtím, na to se můžete podívat v historii slev. Jinak je zde také odkaz aktuální slevy, který vám zobrazí všechny dostupné nabídky. U každé je fotka a stručný popis s cenou, ten je ale docela nepřehledný. Co se týká konkrétního obsahu každé nabídky, zde už je popis v pořádku. Aspoň něco, chtělo by se říct.

Přidaná hodnota

Jedinou přidanou hodnotou portálu by mohla být orientace na Ústecký kraj. Tedy pro místní obyvatele. To by ale musela být nabídka slev výrazně rozšířenější. Takto o přidané hodnotě nemůže být ani řeč.

Celkové hodnocení Slevoterč.cz

Sestřel si svou slevu, láká Slevoterc. Ve skutečnosti ale není do čeho střílet. Nabídka je minimální, dělení dle měst prakticky žádné, stejně tak žádná přidaná hodnota. Celkové hodnocení je velmi nízké, konkrétně jedna hvězdička.