Recenze na Slevoucher.cz

Author
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevoucher.cz

Pár sloganů na začátek. Slevoucher je nový revoluční způsob hromadného nakupování. V jednotě je síla. Vítejte na dalším z portálů pro hromadné nakupování.

Nabídka slev

Naše slevoucher recenze začíná nabídkou slev. Hned na začátek je ale třeba upozornit, že zde nejsou žádné kategorie. Po zobrazení hlavní stránky slevoucher.cz tak budete listovat množstvím nabídek a čekat, zda vás něco zaujme.

Z čeho je ne výběr? Různé sety šperků, náušnice, nosítko pro děti, mini mp3 přehrávač, organizér na šperky, ušní svíce, a víc už vlastně nic moc. Co snad stojí za zmínku, to jsou některé šperky, které obsahují prvky swarovski.

Výběr měst

Na slevoucheru si nekupujete pobyty, jídla ani kulturní zážitky. Dělení dle měst zde proto nehledejte. Bylo by zcela bezpředmětné.

Přehlednost

Moc nabídek na portálu slevoucher není. Přesto by dělení do kategorií bylo žádoucí. Takto je zde naplácané páté přes deváté a člověk aby se v tom vyznal…

Pokud vás ale nějaká nabídka zaujme, můžete se podívat, jaká je cena, kolik ušetříte, jak dlouho ještě máte na její nákup a co všechno obsahuje. Po provedení nákupu obdržíte poukaz, který následně uplatníte na www.objednavky.slevoucher.cz. Zbytečný krok navíc.

Přidaná hodnota

Při prvním nákupu můžete uplatit poukaz na 50 korun. Tím ale plusy a přidané hodnoty slevoucheru.cz končí. Ani od slevoucher svarovski nečekejte bůhvíjaké zázraky.

Celkové hodnocení Slevoucher.cz

Slevoucher o sobě hrdě hlásá, že má nejlepší nabídky největší slevy pro Vás. Realita je ale opačná. Nabídek je pramálo, kategorie žádné, přehlednost minimální a přínos nulový. Hodnocení je proto minimální, konkrétně jedna hvězdička.