Recenze na Slevouš.cz

Author
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení slevous.cz

Slevouš.cz. Posedlý slevami! Zdá se, že nabídka slevových portálů pro hromadné nakupování nezná mezí. Podívejme se na recenzi, co nabízí tento web.

Nabídka slev

Hned na úvod je nutno říct, že pokud byste hledali nabídku přímo od slevouše, nepochodili byste. Jakto? Slevouš totiž nabízí nabídky jiných slevových portálů. Skrývá akce z webů pepa.cz, sportmart.cz či kuponplus.cz. Proto je nabídka slev pochopitelně široká a nabízí celou škálu voucherů. Důkazem jsou následující kategorie: pobyty a cestování, jídlo a pití, zboží, krása, relaxace, služby, sport a fitness. Nabídka aktuálně čítá vysoko přes 1000 slev.

Výběr měst

Jelikož Slevous skrývá spoustu nabídek z více kategorií, je jasné, že i výběr měst bude pestrý. Pokud si například rozhodnete pro slevouš dovolená a budete hledat v kategorii pobyty a cestování, pak kromě tradičních měst jako Praha, Brno, Ostrava bude moct hledat vouchery i do Olomouce, Liberce, Ústí nad Labem či Kroměříže. U každého města se vám ihned ukáže, kolik nabídek z dané kategorie nabízí. To pochopitelně platí nejen pro cestování a dovolenou, ale i další kategorie.

Přehlednost

Nabídek je zde sice spousta, s designem si ale portál hromadné slevy slevouš nedal moc velkou práci. Dělení dle měst a kategorií je fajn, užitečné je také řazení dle oblíbenosti či ceny, ale jinak? Chybí zde obrázky, podrobnější popisy, portál je na pohled velmi neatraktivní. Více informací se dozvíte až po přesměrování, například na pepu.cz.

Přidaná hodnota

Slevouš.cz se oproti klasickým portálům pro hromadné nakupování liší tím, že shromažďuje nabídky více webů. Ale ne všech. Takže jeho přidaná hodnota je velmi malá a omezená…

Celkové hodnocení slevous.cz

Celkové hodnocení slevou.cz není nikterak pozitivní. Ano, nabídka je docela široká, je na výběr z více kategorií, když už ale portál shromažďuje slevy z jiných webů, měl jich pod sebe vzít víc. Na škodu by nebyla ani změna designu. Hodnocení není příliš pozitivní, přesněji jen 3 hvězdičky.