Sociální síť Badoo seznamuje lidi v okolí

Sociání sítě, těch už je dnes na internetovém světě nespočet. Je však pár, které těm ostatním unikají a patří mezi nejpopulárnější. Jednou z nich je i badoo. Na facebook sice nemá, i tak se ale tato virtuální nejen seznamka, za čtyři roky existence dočkala obrovské popularity.

Ta stále roste. Dokonce tak, že v poslední době se počet uživatelů badoo.com blíží až k sedmdesáti milionům. Toto číslo hovoří za vše, badoo patří mezi nejoblíbenější sociální sítě. A proč by ne, nabízí příjemné prostředí a místo, kde lze nejen navázat nové kontakty, ale také obnovit ty staré a užít si mnoho zábavy.

Na badoo.cz budete vystupovat pod svým jménem a fotkou. Těch si pochopitelně budete moci nahrát více, stejně jako videí a dalších médií. Čím více informací o sobě vyplníte, tím lépe se představíte dalším uživatelům a svým virtuálním přátelům. A o tom badoo je. Po registraci se pomocí e-mailu a hesla přihlásíte a bude záležet jen na vás, co na této sociální síti dokážete.

Kromě chatu a seznamky se zde naskýtá řada dalších možností. Můžete si psát své statusy, tedy informace, co právě děláte, to stejné najdete i u svých přátel. Jsou zde také nejrůznější skupiny a aplikace, které se postarají o chvíle nudy. A navíc, budete neustále v online spojení s celým světem, to vše a ještě mnohem více vám badoo nabízí. Tak se také připojte.