Autoscout.de 24 – Autoscout24.com

Největší, nejlepší a nejnavštěvovanější online autobazar najdete pod internetovou adresou autoscout24.de. Jak již název napověděl, jedná se o Německou stránku, což není náhoda. Německá ekonomika je hodně vysoko, stejně tak jako kvalita místních silnic a dálnic, po které jezdí kvalitní auta. Když si toto všechno spojíte dohromady, vyjde vám vysoké hodnocení.

Full Review

Brw.com.pl – brw nábytek

Už jste asi zaslechli, že v Polsku můžete levně nakoupit nábytek a celkově vybavení vašeho bytu. Jedním z nábytků, který je po celém Polsku velmi kvalitní a populární je Black Red White. Pokud zrovna nemáte cestu do jedné z jeho mnoha poboček, zkuste navštívit stránku brw.com.pl.

Full Review

Facebook com

Jakou internetovou stránku v současnosti vyhledávají nejen mladí lidé, ale prakticky už všichni, co mají přístup k internetu? Zde není odpověď těžká, počet uživatelů, kteří navštěvují komunitní web www facebook com každým dnem rapidně roste. Konkrétně pak na facebook com přibude každým dnem čtvrt milionu nových lidí.

Full Review

Facebok.com – Facebok.cz

Pokud pravidelně navštěvujete internet a nemáte vytvořený profil na stránce Facebok, patříte mezi menšinu. Tato sociální síť v posledních letech naprosto pohltila internet a v současné době má už více než čtvrt miliardy aktivních uživatelů. Také to dokazuje, proč je facebok.com pátým nejnavštěvovanějším webem na celém internetu vůbec.

Full Review

Fejsbuk.cz

Zakladatel Mark Zuckerberg v roce 2004 asi neměl ani nejmenší tušení, jak slavným se jednou stane. I když mnoho lidí jeho jméno nezná, může mu děkovat přes čtvrt miliardy lidí po celém světě. Právě tolik uživatelů má komunitní web www.fejsbuk.cz, který Zuckerberg založil. Původně sice jen pro vysokoškoláky, jelikož on sám vystudoval Harvard, kde fejsbuk vznikl, ale nyní je tento server rozšířen do mnoha zemí a pětašedesáti světových jazyků.

Full Review

Badoo.com – Main, registrace a přihlášení

Virtuální svět, to už je v současnosti naprosto normální věc. Sítě nejrůznějších komunitních webů, kde se mohou lidé potkávat, těch je nejen u nás, ale i v celém světě spousty. Jedním z nich je také server www.badoo.com, kterým je jedním z mnoha internetových komunikačních serverů.

Full Review

Meebo icq online – meebo.com a meebo.cz

Nejste u svého počítače a nutně se potřebujete spojit se svými přáteli? Tak stačí jediné, zvolte stránku www.meebo.com a pak už si vyberte, kam se chcete připojit. Pokud jste tedy u kamaráda, v práci, v kavárně či na jakémkoliv počítači, kde nemáte nainstalováno například icq, pak právě proto je zde meebo.cz.

Full Review

Netlog – netlog.cz, www.netlog.com

Ačkoliv komunitních webů je na internetu k naleznutí nesčetně mnoho, každý se nějak liší. A hodně od ostatních se pak liší www.netlog.com. Jedná se o online platformu, kde se zdarma zaregistrovaní uživatelé starají o svou online síť.

Full Review

iMeem – www.imeem.com

Světové komunitní weby se nevěnují jen komunikaci mezi lidmi, sdílení fotek, videí, ale soustředí se také na hudbu. Řeč je o imeem.com. tento web už sice neexistuje, ale nabízel řadu výhod pro ty, co milují hudbu.

Full Review

Flickr.com

Byli jste na dovolené, na svatbě, nafotili jste si nového pejska či jste si jen tak vyšli ven s kamarády a udělali si pár fotek, které jim chcete ukázat? Nejen pro ně, ale prakticky pro všechny je tady server www.flickr.com, kam se dají vámi vyfotografované snímky jednoduše uložit a s ostatními uživateli je tak můžete velmi snadno sdílet.

Full Review