Facebook.cz

Do pětašedesáti světových jazyků už je přeložen komunitní internetový portál www.facebook.cz. Poté, co jej v roce 2004 založil student Harvardovy univerzity Mark Zuckerberg, nabral facebook.cz na obrátkách a v současnosti je tato sociální síť pátou nejnavštěvovanější internetovou stránkou na celé planetě.

Full Review

Facebok.com – Facebok.cz

Pokud pravidelně navštěvujete internet a nemáte vytvořený profil na stránce Facebok, patříte mezi menšinu. Tato sociální síť v posledních letech naprosto pohltila internet a v současné době má už více než čtvrt miliardy aktivních uživatelů. Také to dokazuje, proč je facebok.com pátým nejnavštěvovanějším webem na celém internetu vůbec.

Full Review

Fejsbuk.cz

Zakladatel Mark Zuckerberg v roce 2004 asi neměl ani nejmenší tušení, jak slavným se jednou stane. I když mnoho lidí jeho jméno nezná, může mu děkovat přes čtvrt miliardy lidí po celém světě. Právě tolik uživatelů má komunitní web www.fejsbuk.cz, který Zuckerberg založil. Původně sice jen pro vysokoškoláky, jelikož on sám vystudoval Harvard, kde fejsbuk vznikl, ale nyní je tento server rozšířen do mnoha zemí a pětašedesáti světových jazyků.

Full Review

Libko – www.libimseti.cz

Už v roce 2002 vstoupila na český internetový trh jedna z nevětších a nejpopulárnějších seznamek, se kterými se můžeme setkat. Řeč je o www.libimseti.cz, který má v současné době více nežnecelých milion a půl uživatelů. Hlavním cílem libka je seznámení se nejen s kamarády, ale také osobami opačného pohlaví, díky čemuž by mohl vzniknout také nějaký vztah.

Full Review

Libim se ti cz seznamka

Hlavní funkce a cíl komunitního webu www libim se ti cz? Tak tím je bezesporu seznámení, tedy seznamka. Nejpopulárnější český web tohoto typu kromě mnoha dalších funkcí nabízí právě možnost navázat kontakt s ostatními uživateli, seznámit se s nimi třeba si mezi nimi najít i osudového partnera pro život.

Full Review

Badoo seznamka – badoo.cz

Je jich mnoho, ale každý je jiný. Prakticky každý člověk, který užívá internet, má svůj internetový profil u jednoho z mnoha komunitních webů, kde se lidé potkávají prakticky nonstop. Stačí být jen připojen u počítače, přihlášen na www.badoo.cz a komunikace s lidmi z celého okolního světa může začít.

Full Review

CSFD.cz – Česko-Slovenská filmová databáze

Pokud si chcete zajít do kina a váháte, co navštívit nebo nevíte, jaký program v televizi naladit, zcela určitě vám pomůže internetový portál www.csfd.cz. Tato zkratka v překladu znamená Česko-Slovenská filmová databáze, která svou roli bezesporu splňuje. Najdete zde vše, co vás o vámi zvoleném filmu zajímá.

Full Review

XChat.cz – XChat by centrum homepage

V současné době už jen málo lidí nevyužívá na internetu komunikace pomocí chatu na nejrůznějších stránkách. Víte ale, který chat byl u nás v České republice tím prvním? Ti z vás, co si mysleli, že to byl www.xchat.cz, mají pravdu.

Full Review

Meebo icq online – meebo.com a meebo.cz

Nejste u svého počítače a nutně se potřebujete spojit se svými přáteli? Tak stačí jediné, zvolte stránku www.meebo.com a pak už si vyberte, kam se chcete připojit. Pokud jste tedy u kamaráda, v práci, v kavárně či na jakémkoliv počítači, kde nemáte nainstalováno například icq, pak právě proto je zde meebo.cz.

Full Review

Netlog – netlog.cz, www.netlog.com

Ačkoliv komunitních webů je na internetu k naleznutí nesčetně mnoho, každý se nějak liší. A hodně od ostatních se pak liší www.netlog.com. Jedná se o online platformu, kde se zdarma zaregistrovaní uživatelé starají o svou online síť.

Full Review