Odnoklassniki.ua

Určitě si moc dobře pamatujete na svá mladá léta, která jste trávili především ve školních lavicích. Určitě jste prošli mnoha kolektivy a našli si mnoho skvělých kamarádů. Jenže pak jste se každý rozutekli do různých koutů světa a bylo po kontaktech. Nemusíte ale zoufat, pomocí www.odnoklassniki.ua je zase můžete obnovit.

Full Review

Odnoklassniki.ru

Pamatujete si z mládí až moc dobře na nějaké kamarády, zejména spolužáky, ale ti se vám odstěhovali nebo už prostě nevíte, kde je jim konec? Tyto situace jsou velmi časté, a proto se situaci rozhodl vzít do svých rukou Rus Albert Popkov, který založil web www.odnoklassniki.ru.

Full Review

Vkontakte.ru

Asi každému z vás je dobře známo, co na internetu znamená pojem facebook. Tento celosvětový internetový web pohltil nejednoho člověka u internetu. Není tomu však v Rusku, tam totiž mají „svůj facebook“. Uživatelé místního internetu si zamilovali vkontakte.ru.

Full Review

Yandex.ru

Internetové vyhledávače plní v online světě asi ten nejdůležitější účel. A tak je jasné, že yandex.ru je na internetovém trhu velmi populární. Aby taky ne, jedná se o druhou největší internetovou společnost, tedy pokud nebereme weby americké.

Full Review

Rambler.ru

Jedním z největších web na ruském internetovém trhu je bezpochyby rambler.ru. ten byl založen už roku 1996 v Moskvě a jeho majitelem je skupina Rambler Media Group. A o co se na www.rambler.ru jedná? Především o internetový vyhledávač.

Full Review

Mail.ru

Jak už název www.mail.ru napovídá, tato stránka se týká především elektronické pošty. Ano, mail.ru je největším bezplatným online servisem, co ruský internetový trh nabízí. Avšak mail není ani zdaleka to jediné, co na mail ru najdete.

Full Review

Tropical-islands.de – Tropikal Islands Berlín

Kdysi to byl hangár, nyní se jedná o jedno z nejnavštěvovanějších středisek v celém Německu a Evropě vůbec. Řeč nemůže být o ničem jiném než o tropickém ostrově uprostřed Německa, který nese název Tropical Island a otevřen je od roku 2004. Najdete zde různé laguny, palmy, atrakce pro děti i dospělé, gejzíry, prostě ideální využití pro relaxaci a koupání asi v osmadvaceti stupních celsia. Vše, co vás o tomto unikátním místě zajímá, najdete na www.tropical-islands.de.

Full Review

Spielaffe.de

Pokud jste milovníkem her a zejména těch počítačových, pak je www.spielaffe.de právě to, co hledáte. Najdete zde nespočetné množství online her, u kterých můžete prosedět, kolik času chcete a bavit se budete zaručeně vždy.

Full Review

Spiegel.de

Určitě dobře znáte českou internetovou stránku seznam.cz. Podobný web mají i Němci, kteří si novinky, e-maily či zprávy najdou na spiegel.de. Ten přináší čtenářům online kontakt s okolním světem a nejrychlejší zprávy přímo do jejich domova.

Full Review

Google.de

V Mountain View v Silicon Valley sídlí jedna z nejsilnějších a nejznámějších firem, která se rozhodla podnikat na internetu a kterou zná snad každý jeho uživatel. Řeč nemůže být o ničem jiné, než o akciovou společnosti Google, Inc., která plní roli internetového vyhledávače. Je rozšířena do mnoha zemí, proto se často setkáte také s internetovou adresou www.google.de.

Full Review