Ukaž se na www.ukazse.cz

Jedním z nejpopulárnějších komunitních serverů na našem území je www.ukazse.cz. Tento web funguje už od 4.12.2003, kdy byl vytvořen dvěma zakladateli Jiřím Čejkou a Pavlem Matouškem. Ukažse.cz je považováno hlavně za místo, kde se mohou potkávat lidé, seznamovat se a komunikovat mezi sebou.

Od začátku roku 2007 se Ukaž se ujala mediální skupina MARFA a server se tak dostal do rodiny idnes.cz. Sám komunitní web pak o sobě říká, že má největší portfolio služeb tohoto typu na našem území vůbec. Tak, jako na všech podobných webech, i na ukazse.cz je základním krokem bezplatná a rychlá registrace.

Poté si každý uživatel vytvoří svůj profil a zvolí si přezdívku, pod kterou bude vystupovat a pod kterou ho budou ostatní uživatelé potkávat. Jak už název Ukaž se napovídá, každý uživatel si vybere fotografii, kterou se bude ostatním uživatelům ukazovat. Vaše fotky se pak budou ukazovat ostatním uživatelům, kteří vás díky ní ohodnotí nebo se s vámi seznámí.

Na ukazse.cz se tak můžete snadno seznámit nebo si třeba jen prohlížet profily vašich známých a kamarádů, které si pochopitelně můžete získat i zde. Kromě hodnocení vašich fotek a fotoseznamky se můžete zapojit i do běžné seznamky, do nejrůznějších diskuzí, soutěží, akcí či si ve volné chvíli zahrát nejrůznější hry. Na ukažse.cz si také můžete založit svůj blog či si přečíst horoskop nebo si jen tak chatovat s ostatními uživateli, kterých je zde opravdu spousta.