Zakladatelé používají nový trik. Nejste náhodou fanouškem Mr.Beana v Avataru?

Podvodných skupin, které často existují na hraně zákona je mnoho, spamerských taky. Přichází nový trend v získávání fanoušků do skupin a funguje výtečně. Téměř 200 tisíc fanoušků za pár dnů.

Schválně podívejte se na svou Zeď a přečtěte, kolik z Vašich přátel se stalo fanouškem stránky s vtipným názvem: JESTLI BY MR.BEAN HRÁL VE FILMU AVATAR, TAK BY VYPADAL TAKTO !

Ve skupině načte úvodní stránka skupiny, kde je obrázek poněkud zmenšený. Lidé jsou zvědavý, proto se kouknou, jak teda bude vypadat. A najednou stávate se fanouškem skupiny!

Docílili toho vložením odkazu “Stanťe se fanouškem!” za obrázek, který je zmenšený a zvědavost nás donutila kliknout.
Je Avatar jediný?

Stránek je více Mr. Bean v Avataru není zdaleka jediný. Jste také zvědavý, jak budete vypadat za 60 let? Klikli jste na zmenšený obrázek u této fan-stránky? Gratulujeme jste jejich fanouškem.

Skupin může být stále více a zdá se, že lidé jsou tvořiví. Snažte se jim to překazit a dávejte pozor kam klikáte, to neplatí jen pro Facebook.

V zahraničí je tento fenomén také. Avatarský Bean tam má přes dva miliony, zatímco u nás cca desetina.

Nejste fanouškem této stránky? Skvělé, obstáli jste zkoušku spamerů. Nachytali jste se? Klidně se odhlašte od fanouškovství, nebo chcete ať Vám proudí na Zeď zprávy právě odsud?